Podpisanie umowy na dofinansowanie zadania pn. „Remont drogi powiatowej nr 3754W Goleszyn-Leszczynki”

12 października 2023 r. w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim – Delegatura w Płocku Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, Wicestarosta Sierpecki Sławomir Olejniczak, Skarbnik Powiatu Zbigniew Garwacki oraz Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski w obecności Senatora RP Marka Martynowskiego podpisali umowę na dofinansowanie zadania pn. „Remont drogi powiatowej nr 3754W Goleszyn-Leszczynki” na kwotę 510 963, 39 zł. Powiat otrzymał dotacje ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg to wsparcie realizacji zadań na drogach zarządzanych przez jednostki samorządu terytorialnego. Jego celem jest przyspieszenie powstawania nowoczesnej i bezpiecznej infrastruktury drogowej na szczeblu lokalnym.