XXXI Memoriał im. Tadeusza Wiśniewskiego

Dziś, ma stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sierpcu odbył się XXXI Memoriał Lekkoatletyczny im. Tadeusza Wiśniewskiego skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu sierpeckiego.

Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik i Wicestarosta Sierpecki Sławomir Olejniczak wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Przemysławem Burzyńskim uczestniczyli w otwarciu memoriału oraz obserwowali zaciętą rywalizację zawodników, którym towarzyszyła gra Parafialnej Orkiestry Dętej z Ligowa.

Uczestnicy rywalizowali w konkurencjach lekkoatletycznych, m.in. rzut kulą, skok w dal, biegi na 100 m, 800 m i 1000 m.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz trenerom i nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie. Dziękujemy organizatorom za popularyzowanie kultury fizycznej i utrzymywanie pamięci o osobach, które wpłynęły na rozwój sportu w naszym powiecie.