Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Dziś odbyły się uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego 2022/2023. Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik był tego dnia z uczniami Liceum Ogólnokształcącego im. mjr. Henryka Sucharskiego i Zespołu Szkół nr 1 w Sierpcu, Wicestarosta Sierpecki Sławomir Olejniczak uczestniczył w zakończeniu roku uczniów Zespołu Szkół nr 2, natomiast Naczelnik Wydziału Zdrowia i Oświaty Bogusława Lewandowska była tego dnia z wychowankami Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego.

Zakończenie roku szkolnego to moment podsumowań całorocznej, ciężkiej pracy Uczniów, Nauczycieli, ale także Rodziców, którzy wspierają swoje dzieci. Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce otrzymali nagrody Starosty.

Wszystkim życzymy bezpiecznych wakacji i beztroskiego odpoczynku! Do zobaczenia we wrześniu!