Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

VIII posiedzenie Zarządu Powiatu Sierpeckiego

VIII posiedzenie Zarządu Powiatu Sierpeckiego

Dziś (16.01) pod przewodnictwem Mariusza Turalskiego – przewodniczącego zarządu odbyło się 8 posiedzenie Zarządu Powiatu Sierpeckiego.

Zarząd Powiatu (w składzie: Jarosław Ocicki – wicestarosta, Andrzej Cześnik, Sławomir Krystek, Kamil Różański) rozpatrzył i pozytywnie zaopiniował projekty uchwał Rady Powiatu Sierpeckiego w sprawie:
📋 w sprawie przeprowadzenia analizy poniesionych w 2018 r. wydatków na wynagrodzenia nauczycieli w odniesieniu do wysokości średnich wynagrodzeń oraz średniorocznej struktury zatrudnienia nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Sierpecki.
📋 w sprawie przedłożenia sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat sierpecki w roku 2018.

Członkowie Zarządu zapoznali się również z informacją dotyczącą średniego miesięcznego kosztu utrzymania wychowanków Powiatowego Domu Dzieci na 2019 rok.

image_pdfimage_print
Skip to content