Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Posiedzenie Komisji Infrastruktury i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Powiatu w Sierpcu

Posiedzenie Komisji Infrastruktury i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Powiatu w Sierpcu

5 lipca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sierpcu odbyło się posiedzenie Komisji Infrastruktury i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Powiatu w Sierpcu z udziałem Komisji Bezpieczeństwa, Ładu, Porządku Publicznego i Komunikacji Rady Miejskiej w Sierpcu.

Głównym tematem posiedzenia było omówienie problemu braku miejsc parkingowych w rejonie Przychodni Specjalistycznej SPZZOZ w Sierpcu przy ul. Słowackiego. Członkowie Komisji zaproponowali, aby przed budynkiem przychodni i bezpośrednio przy chodniku utwardzić grunt na cele parkingowe, co pozwoli uzyskać dodatkowe dziesięć miejsc parkingowych. Równocześnie zawnioskowali o wykonanie kolejnych miejsc parkingowych za budynkiem przychodni, powiększając obecnie istniejący tam parking.

Przewodniczący Komisji Infrastruktury i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Powiatu w Sierpcu Paweł Pakieła po wysłuchaniu argumentów przedstawionych w powyższej sprawie zawnioskował do Zarządu Powiatu  w Sierpcu o rozpatrzenie zaistniałego problemu. Kwestia tej inwestycji  zostanie poruszona na najbliższym Zarządzie.

 

image_pdfimage_print
Skip to content