Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Jubileusz 50-lecia w gminie Mochowo

Jubileusz 50-lecia w gminie Mochowo

W dniu 4 listopada br. w sali bankietowej „Róża Wiatrów” w Mochowie odbyła się uroczystość jubileuszu 50-lecia pożycia par małżeńskich.

15 par z Gminy Mochowo świętowało jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. W tym wyjątkowym wydarzeniu małżonkom towarzyszyli znamienici goście: p. Jan Laskowski – Starosta Sierpecki, Anna Dobiera-Maszenda i Krzysztof Dąbrowski – Przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie Delegatura w Płocku, p. Zbigniew Tomaszewski – Wójt Gminy Mochowo oraz p. Jan Głodkowski – Przewodniczący Rady Gminy. Złote gody to jubileusz szczególny. To czas na podziękowanie za miłość i trwałość małżeństwa. Za długoletnie pożycie małżeńskie Jubilaci zostali uhonorowani medalami przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Aktu dekoracji w imieniu Prezydenta RP dokonał Wójt Gminy Mochowo. Życzenia i gratulacje małżonką złożył również Starosta Sierpecki życząc kolejnych lat równie udanych i szczęśliwych jak dotychczas.

Pary obchodzące Złote Gody to Państwo:
1. Elżbieta i Leon Adamczyk z Grabówca
2. Teresa i Władysław Grądziel z Lisic Nowych
3. Maria i Jan Jaglińscy z Cieślina
4. Jolanta i Seweryn Jędrzejewscy z Osieka
5. Teresa i Zdzisław Lewandowscy z Żurawina
6. Halina i Michał Milewscy z Malanowa Starego
7. Kazimiera i Ryszard Milewscy z Malanówka
8. Stanisława i Tomasz Podgórscy z Bożewa
9. Teresa i Tadeusz Przybojewscy z Chocznia
10. Krystyna i Stanisław Rybaccy z Ligowa
11. Zofia i Ignacy Smorzewscy z Dobaczewa
12. Wiesława i Krzysztof Wiśniewscy z Gozd
13. Marianna i Kazimierz Wężowscy z Bendorzyna

Niestety ze względów zdrowotnych dwie pary: Państwo Maria i Andrzej Brzezińscy oraz Państwo Lucyna i Kazimierz Cendlewscy, nie mogły przybyć będą uhonorowani medalami za długoletnie pożycie małżeńskie w terminie późniejszym.

W atmosferze święta i radości wzniesiono toast za ich zdrowie i szczęście.

Szanownym Jubilatom gratulujemy pięknego Jubileuszu małżeństwa, życzymy zdrowia, miłości bliskich oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata wspólnego życia.

 

image_pdfimage_print
Skip to content