Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

12 MAJA – MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W POWIECIE SIERPECKIM.

12 MAJA – MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W POWIECIE SIERPECKIM.

Z okazji Dnia Pielęgniarki i Położnej, Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Przemysławem Burzyńskim odwiedzili pielęgniarki w Szpitalu Powiatowym w Sierpcu.

W imieniu Zarządu i całej Rady Powiatu podziękowali pielęgniarkom i położnym za ich trud, poświęcenie i troskę okazywaną chorym, oraz za codzienne i rzetelne wypełnianie obowiązków kształtujących pozytywny wizerunek służby zdrowia w powiecie sierpeckim. Życząc zdrowia i satysfakcji z wykonywanej pracy na ręce obecnych Pań, władze powiatu wręczyły wszystkim pięlęgniarkom i położnym SPZZOZ w Sierpcu, bon podarunkowy o wartości 1000 zł, oraz kwiaty.
Drogie Panie jesteście najbliżej tego miejsca, w którym chory przebywa, rozumiecie jego potrzeby, oraz ból i staracie się w nim ulżyć, niosąc cierpiącym nadzieję. Przyjmijcie od nas wyrazy wdzięczności i najserdeczniejsze życzenia – powiedział Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik.
Dziękujemy za Waszą ciężką i ofiarną pracę, a także wrażliwość i wyrozumiałość. Życzymy odwagi i wytrwałości w tym trudnym czasie, kiedy to musicie zmagać się z nierównym przeciwnikiem jakim jest koronawirus – powiedział Przewodniczący Rady Powiatu Przemysław Burzyński.
image_pdfimage_print
Skip to content