Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Dzień Otwarty w SOS-W w Sierpcu

Dzień Otwarty w SOS-W w Sierpcu

W dniu 9 czerwca 2016  r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sierpcu odbył się Dzień Otwarty połączony z Festynem Rodzinnym. 

W progach naszej szkoły gościliśmy Starostę Powiatu Sierpeckiego pana Jana Laskowskiego, Wiceburmistrz panią Ewę Leszczyńską, Naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia  panią Bogusławę Lewandowską. Festyn cieszył się dużym zainteresowaniem rodziców naszych uczniów jak również tych, którzy stoją przed podjęciem decyzji co do dalszej edukacji swoich dzieci.
Dla wychowanków, rodziców i zaproszonych gości przygotowane zostały liczne atrakcje. Jedną z nich był teleturniej „Kocham Cię Polsko”, w którym uczestniczyły dwie drużyny: rodziców i nauczycieli. Po licznych konkurencjach sprawdzających umiejętności śpiewu, tańca, opowiadania i ogólnej wiedzy bezkonkurencyjnie wygrała drużyna Rodziców. Kolejną atrakcją cieszącą się dużym zainteresowaniem były gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu, którym towarzyszyło hasło „Sport i
zabawa to super sprawa! ”.  W radosny nastrój wprowadziła wszystkich grana na żywo muzyka, która gorącymi rytmami zachęcała do tańca i umożliwiała wspólną integrację. Wszyscy uczestnicy pikniku mogli posilić się serwowanymi na gorąco pysznymi przekąskami z grila, a dla ochłody były lody. Ponadto, rodzice zainteresowani ofertą szkoły mieli możliwość zwiedzenia placówki, poznania pracowni specjalistycznych i uzyskania odpowiedzi na interesujące ich tematy.
W zorganizowaniu imprezy pomogli nam niezawodni sponsorzy: L. i M. Nadratowscy, Staropolska Strzecha, Ł. Stelmański, J. Fijałkowski zespół , T. Kowalski Zarząd Osiedla nr 1, Piekarnia, Ciastkarnia Rodzinna w Lipnie, Alfa Druk, W. Malanowski, CKiSz oraz CKP w Sierpcu.

Ten dzień z pewnością będą pamiętać wszyscy, którzy odwiedzili naszą szkołę.
Dziękujemy !!!

SOS-W w Sierpcu

image_pdfimage_print
Skip to content