Zjazd z drogi S10 na Powiat Sierpecki zagwarantowany

W dniu 20 maja 2024 roku w Szkole Podstawowej im. Pawła Włodkowica w Brudzeniu Dużym odbyło się spotkanie informacyjne zorganizowane przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy oraz biuro projektowe Databout Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w związku z zadaniem „Budowa drogi ekspresowej S10 na odc. od granicy województwa do DK50 i S50 na odc. od DK50 do S7”. 🤝👌👏🚗🏍🛻🚦🗣

W spotkaniu wziął udział Starosta Sierpecki Przemysław Burzyński, Wicestarosta Sierpecki Piotr Rzeszotarski, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Sierpeckiego Sławomir Olejniczak, Członek Zarządu Sławomir Krystek, Burmistrz Miasta Sierpca Jarosław Perzyński, Wójt Gminy Mochowo Zbigniew Kopczyński, którzy przedstawili swoje uwagi co do proponowanych wariantów planowanej inwestycji.

✔️ Wcześniejsze działania przyniosły efekt, gdyż uściślono przebieg 3 tras poszczególnych wariantów, w których zagwarantowany jest zjazd na Powiat Sierpecki w miejscowości Łukoszyn.

✅ W najbliższym czasie obędzie się spotkanie z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy w celu szczegółowego omówienia realizacji i harmonogramu budowy drogi S10.