Zjazd Rodzin i Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie

W Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie odbył się coroczny Zjazd Rodzin i Przyjaciół Domu pod hasłem „Szczutowska rodzina to jedna drużyna”.

➡️ Tegoroczne spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą celebrowaną przez ks. kan. dr Dariusza Rogowskiego. Po mszy nastąpiło oficjalne otwarcie i przywitanie gości przez Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie Grażynę Topolewską. Na uroczystość przybyli przedstawiciele Powiatu Sierpeckiego: Piotr Rzeszotarski Wicestarosta Sierpecki, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Sierpeckiego Wojciech Rychter, Członek Zarządu Dariusz Lazarowski i Mariusz Olewnik oraz Skarbnik Powiatu Sierpeckiego Zbigniew Garwacki.

➡️ Podczas Zjazdu swoje umiejętności artystyczne zaprezentowali mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej, nie zabrakło konkursów oraz wielu zabaw.