„Zdrowie dla Płocka” program grantowy utworzony przez Fundację ORLEN

Masz pomysł na inicjatywę w zakresie profilaktyki zdrowotnej dla swojej lokalnej społeczności? „Zdrowie dla Płocka” to program grantowy utworzony przez Fundację ORLEN z myślą o mieszkańcach Płocka oraz powiatów płockiego, gostyńskiego i sierpeckiego. W jego ramach przyznajemy lokalnym organizacjom (m.in. szkołom, przedszkolom, instytucjom kultury, parafiom, kołom gospodyń wiejskich czy jednostkom OSP) granty na projekty z zakresu profilaktyki zdrowotnej.

Nabór wniosków do programu startuje 3 kwietnia i potrwa do 29 maja 2023 r. W tym roku chcemy zachęcić Was w szczególność do tego, by wasze projekty uwzględniały kwestie zdrowia psychicznego.

Aby planowane przez Was projekty były coraz lepsze i ciekawsze, a sam proces przygotowania wniosku łatwiejszy, zaplanowaliśmy stacjonarne szkolenie dla organizacji. Dowiesz się na nim jak pozyskać środki na realizację projektu, jak zaplanować wartościową inicjatywę w zakresie profilaktyki zdrowotnej oraz jakich narzędzi używać do koordynacji projektów społecznych. Dodatkowo zaprosiliśmy gościa specjalnego, który pomoże w wyborze kierunku działań w zakresie zdrowia psychicznego.

TERMIN SZKOLENIA: 18.04.2023 w godzinach 13:00-17:00

Miejsce szkolenia: Starostwo Powiatowe w Sierpcu, ul. Świętokrzyska 2a (sala konferencyjna)

Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Serdecznie zapraszamy.