Wielkanocne spotkanie w Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie

Tradycją Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie jest wspólne spędzanie świątecznego czasu. Wspólna modlitwa, wspólny posiłek i serdeczne życzenia tworzą szczególną atmosferę i klimat panujący podczas świąt w ośrodku. Z tej okazji podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie odwiedzili Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, Wicestarosta Sławomir Olejniczak, Przewodniczący Rady Powiatu Przemysław Burzyński, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Małgorzata Korpolińska.

Spotkanie rozpoczęło się montażem słowno – muzycznym o tematyce wielkopostnej. Dyrektor DPS – Grażyna Topolewska powitała zebranych w imieniu Pracowników i Pensjonariuszy.

Tradycyjnie po uroczystościach duchowych odbyła się degustacja potraw świątecznych.