Uroczyste otwarcie sali sportowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sierpcu

Dziś odbyło się uroczyste otwarcie hali w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sierpcu. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, Starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatury w Płocku Marzena Brzózka, Radna Rady Powiatu Ewa Nowakowska, Naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia Bogusława Lewandowska, ks. dr hab. Sławomir Zalewski oraz były dyrektor placówki Kazimierz Czermiński. Obecni byli również rodzice uczniów, sponsorzy i przyjaciele placówki.

Dyrektorzy jednostek wręczyli Dyrekcji SOSW stół do tenisa stołowego, który będzie służył uczniom podczas zajęć sportowych.

Dziękujemy uczniom i pedagogom za pięknie przygotowany spektakl „Igrzyska Szkolne Czas Zacząć”.