UMOWA NA PRZEBUDOWĘ DROGI POWIATOWEJ NR 3768W REMPIN-GOLEJEWO PODPISANA

⛔️UMOWA NA PRZEBUDOWĘ DROGI POWIATOWEJ NR 3768W REMPIN-GOLEJEWO PODPISANA ‼️✅

Starosta Sierpecki Przemysław Burzyński wraz z Członkiem Zarządu Sławomirem Krystkiem uczestniczyli w podpisaniu umowy pomiędzy Dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych Arturem Obrębskim a przedsiębiorstwem WAPNOPOL reprezentowanym przez Pana Adama Nowakowskiego-Prezesa Zarządu.

💰Całkowity koszt inwestycji wyniesie 590 413 zł, z czego 50% kosztów inwestycji (295 207 zł) to środki Powiatu Sierpeckiego, a kolejne 50% (295 206 zł) to środki Gminy Gozdowo. Planowany termin realizacji inwestycji to 7 września 2024 r.

Przebudowa drogi na długości 1,280 km ma na celu wspieranie rozwoju infrastruktury drogowej w powiecie sierpeckim, poprawę stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, zwiększenie możliwości komunikacyjnych mieszkańców, a także podniesienie standardów technicznych drogi poprzez utwardzenie betonem asfaltowym nawierzchni drogi wraz z umocnieniem poboczy. ⛏🛠⚒🚧🔧🔨🪚