Problematyka pozyskiwania pozabudżetowych środków dla samorządów gminnych i powiatowych

13 marca br. Starosta Sierpecki – Jan Laskowski wziął udział w spotkaniu poświęconym problematyce pozyskiwania pozabudżetowych środków dla samorządów gminnych i powiatowych, które odbyło się w sali bankietowej „Magdalenka” w Drobinie. Organizatorem spotkania był Pan Piotr Zgorzelski – Poseł na Sejm RP.

W spotkaniu udział wzięli prelegenci:

1. Pani Czesława  Kunkiewicz–Waligóra – Radca w Ministerstwie Edukacji Narodowej.
  2. Pan Wojciech Ostrowski – Radca Ministra w Departamencie Finansów Samorządu Terytorialnego Ministerstwo Finansów.
  3. Pan Radosław Rybicki – Dyrektor w Departamencie Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.
  4. Pan Artur Dąbrowski – Prezes Zarządu Wojewódzkiego funduszu ochrony środowiska i gospodarki wodnej w Warszawie.
  5. Pan Mirosław Kaczmarczek – Dyrektor Rejonu Drogowego Gostynin – Płock Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie.