Pierwsze szkolenie w ramach projektu LOWE

25 listopada 2017 r. w Lokalnym Ośrodku Wiedzy i Edukacji przy Liceum Ogólnokształcącym im. mjra Henryka Sucharskiego rozpoczął się podstawowy kurs komputerowy w ramach projektu „Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji na rzecz aktywizacji osób dorosłych”, który jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Uczestnicy kursu będą nabywać i podnosić umiejętności w zakresie posługiwania się komputerem. Podczas pierwszej części szkolenia panowała niesamowita atmosfera pracy. Wszyscy uczestnicy z zaangażowaniem wykonywali kolejne ćwiczenia pod kierunkiem pana Józefa Urbańskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach. Warto uczyć się przez całe życie, ponieważ wiedza poszerza horyzonty, jest podstawą sukcesu zawodowego, wiedzę należy aktualizować. Nauka odmładza i dodaje pewności siebie.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe (do pobrania ze strony internetowej: www.losierpc.edu.pl – Rekrutacja LOWE lub w sekretariacie szkoły) można składać w sekretariacie LO w godz. 7.30-15.30.