Jubileusz 10 Lecia Instytutu Jana Pawła II w Warszawie – odznaczenie dla Dyrektor OPP w Sierpcu

W nowoczesnym budynku stojącym przy świątyni Opatrzności Bożej odbył się Jubileusz 10 Lecia Instytutu Jana Pawła II.

Uroczystości jubileuszowe rozpoczęła Msza św., której przewodniczył Kardynał Kazimierz Nycz, Metropolita Warszawski. Powiat Sierpecki reprezentowali : Renata Przybyłowska – dyrektor OPP oraz Grzegorz Lisicki – zastępca dyrektora PZJB w Sierpcu.

Podczas uroczystej gali dyrektorzy Instytutu: ksiądz Zdzisław Struzik, ksiądz Aleksander Seniuk, kardynał Kazimierz Nycz oraz marszałek województwa mazowieckiego Zdzisław Struzik uhonorowali pamiątkowymi medalami osoby zasłużone, które współpracują z Instytutem oraz w swoich działaniach celebrują postać Jana Pawła II. Wśród odznaczonych znalazła się dyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu – Renata Przybyłowska. Podziękowanie i medal z wizerunkiem Jana Pawła II to uznanie za pracę i zaangażowanie dla całej społeczności Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu, przedszkoli, szkół, placówek i instytucji współpracujących z terenu miasta i powiatu sierpeckiego.

OPP Sierpc