25 lat I Prywatnej Szkoły Podstawowej w Sierpcu!

✅Starosta Sierpecki Przemysław Burzyński, Wicestarosta Sierpecki Piotr Rzeszotarski, Przewodniczący Rady Powiatu Jerzy Stachurski i Naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia Bogusława Lewandowska uczestniczyli dziś w jubileuszu 25-lecia istnienia I Prywatnej Szkoły Podstawowej w Sierpcu. W uroczystości wzięli udział także Pani Anna Wiśniewska Dyrektor Kuratorium Oświaty Delegatura w Płocku, przedstawiciele samorządu, zaprzyjaźnionych szkół, jednostek i instytucji z terenu powiatu sierpeckiego oraz absolwenci szkoły.

✍️ Historia szkoły sięga października 1997 roku, kiedy to Pani Danuta Żuławnik podejmuje decyzję o utworzeniu Prywatnej Szkoły Podstawowej. Po pozytywnej opinii Kuratorium Oświaty w Płocku wydaje zaświadczenie o wpisaniu Szkoły do ewidencji niepublicznych szkół i placówek oświatowo wychowawczych.

👩‍🎓👥👨‍🏫 W murach szkoły do 2018 roku funkcjonowało Niepubliczne Gimnazjum w Sierpcu. Integracja, otwartość na potrzeby ucznia, współpraca, bezpieczeństwo i pomoc we wszechstronnym rozwoju to wartości, którymi Szkoła kieruje się od początku swojej działalności.

🎊 Jubileusz to czas podziękowań. Dyrektor Pani Danuta Żuławnik wyróżniła pedagogów swojej szkoły i podziękowała za ich zaangażowanie. Także Starosta Sierpecki wraz z Wicestarostą Sierpeckim, Przewodniczącym Rady Powiatu Sierpeckiego i Naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia wręczyli pamiątkowy list gratulacyjny i prezent.

💓 Dziękujemy Pedagogom i Uczniom za przygotowanie tak pięknej części artystycznej w tym wyjątkowym dniu, a także za codzienną współpracę i działalność. Serdecznie gratulujemy jubileuszu‼

Dyrekcji, Radzie Pedagogicznej, Pracownikom oraz Uczniom życzymy wytrwałości w realizacji swoich marzeń, chęci rozwoju i doskonalenia się oraz rozwijania swoich pasji‼