Zespół Szkół nr 2 im. Zygmunta Wolskiego – zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

25 czerwca w Ekonomiku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W apelu wzięli udział uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście. Głos zabrał również Wicestarosta Sierpecki Sławomir Olejniczak, który wręczył trzem uczennicom z najwyższą średnią ocen listy gratulacyjne, oraz nagrody specjalne.

Brawo!
Wicestarosta wręczył również bukiet kwiatów na ręce Dyrektor Magdaleny Pedy i Wicedyrektor Moniki Kędzierskiej dziękując za trud wychowania i kształcenia młodzieży.
Podczas uroczystości padło wiele ciepłych słów z ust wychowawców i nauczycieli, którzy życzyli swoim uczniom pogodnych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.