Zabawa choinkowa w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelicach

W sobotę 1 lutego br. odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelicach. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Poseł RP Waldemar Olejniczak oraz Wicestarosta Sierpecki Jarosław Ocicki, którzy otrzymali podziękowania za życzliwość, pomoc oraz wsparcie okazywane placówce. Zabawa choinkowa na stałe wpisała się w kalendarz imprez organizowanych w SP w Lelicach. Nie zabrakło występów artystycznych w wykonaniu uczniów. Cała impreza odbywała się w przyjemnej atmosferze, pełnej zabawy i radości.