Zabawa choinkowa w Piastowie

Po raz szósty w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Piastowie odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci, której organizatorami byli druhowie z OSP w Piastowie na czele z prezesem Jackiem Stępczyńskim oraz Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy w Sierpcu Wojciech Lipiński. Oprócz organizatorów w zabawie wzięli udział również Starosta Sierpecki Mariusz Turalski, Wicestarosta Sierpecki Jarosław Ocicki, Wójt Gminy Sierpc Krzysztof Korpoliński, Dziekan Dekanatu Sierpeckiego ks. kan. dr Tomasz Kadziński, ks. kan. dr hab. Sławomir Zalewski, a także ks. Waldemar Dziewulski. Starostowie przygotowali dla uczestników zabawy słodką niespodziankę.Jak co roku nie zabrakło świetnej atmosfery oraz licznych konkursów dla dzieci i rodziców. Momentem kulminacyjnym spotkania była wizyta św. Mikołaja, który obdarował dzieci upominkami. Sponsorami zabawy choinkowej byli druhowie OSP w Piastowie, Wójt Gminy Sierpc Krzysztof Korpoliński oraz Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy w Sierpcu Wojciech Lipiński.