XIII Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Tenisie Stołowym Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych

Wychowankowie Powiatowego Domu Dzieci w Szczutowie uczestniczyli w XIII Mistrzostwach Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Tenisie Stołowym Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych. Mistrzostwa odbyły się w kategoriach indywidualnej dla dziewcząt i chłopców oraz drużynowej, osobno dla dziewcząt i chłopców. Naszą placówkę reprezentowało czworo wychowanków: Paulina, Karolina, Paweł oraz Kamil. W kategorii dziewcząt Paulina zdobyła I miejsce. W kategorii chłopców Paweł zdobył I miejsce, a Kamil II miejsce. W kategorii drużynowej chłopcy zajęli I miejsce natomiast dziewczęta zajęły II miejsce. Jesteśmy bardzo dumni z naszych reprezentantów.

Nina Gąsiorowska