Warsztaty ekonomika dla uczniów szkół podstawowych

„CHRISTMAS IS COMING!”- pod takim hasłem, w dniu 17.12.2019, odbyły się w naszej szkole warsztaty świąteczne dla klas ósmych szkół podstawowych. Powitaliśmy uczniów że Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu, wraz z opiekunami- p. Ewą Doliwą i p. Elżbietą Szczepańską. Celem zajęć było powtórzenie słownictwa związanego ze świętami i zapoznanie z tradycjami bożonarodzeniowymi w Wielkiej Brytanii. W trakcie warsztatów korzystaliśmy z vlogów o tematyce świątecznej, słuchaliśmy kolęd i graliśmy w gry Trimino. Nie zabrakło rywalizacji konkursowej. Na najlepszych czekały nagrody. Zajęcia przygotowały i przeprowadziły p. A. Sawicka, p. E. Lewandowska i uczniowie klasy 3 LOPP. THANKS FOR COMING AND HAPPY HOLIDAYS!

ZS nr 2