Uroczyste podsumowanie roku szkolnego w gm. Gozdowo

20 czerwca br. w gminie Gozdowo odbyło się uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2017/2018.

W uroczystości uczestniczył Starosta Sierpecki Jan Laskowski, który przekazał najlepszym uczniom: Marzec Magdalenie uczennicy Szkoły Podstawowej w Gozdowie, Smoleńskiej Karolinie uczennicy Publicznego Gimnazjum w Gozdowie, Maciejowi Kiełbasie uczniowi Szkoły Podstawowej w Lelicach oraz Krawczyńskiemu Krystianowi uczniowi Szkoły Podstawowej w Ostrowach nagrody książkowe i dyplomy za wzorową postawę zaangażowanie w życie szkoły i osiągniecie wysokich wyników w nauce.

Obok gratulacji, przekazywanym młodzieży z okazji ukończenia kolejnego roku nauki, pod ich adresem padło również wiele ciepłych życzeń udanego i spokojnego wypoczynku.