Uroczyste otwarcie Centrum Dystrybucyjnego w Sierpcu

W dniu dzisiejszym Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik na zaproszenie Zarządu Dino Polska S.A. uczestniczył w uroczystym otwarciu Centrum Dystrybucyjnego w Sierpcu.

Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonali przedstawiciele lokalnych władz, księża, pracownicy Starostwa Powiatowego i Urzędu Miasta, pracownicy centrum logistycznego. Uroczystego poświęcenia nowej hali dokonał Ks. Marek Tomulczuk SAC oraz Ks. Dariusz Multon.

Obecnie Dino Polska ma sześć centrów dystrybucyjnych. Obiekt w Sierpcu jest jej siódmym centrum dystrybucyjnym i pierwszym na Mazowszu. Nowy magazyn obsługuje dostawy towarów do dynamicznie rosnącej liczby sklepów Dino oraz wspiera dalszą ekspansję geograficzną sieci.

Magazyn ma 45 000 mkw. powierzchni. Znajduje się na niej mroźnia, chłodnia, magazyny suche, biurowce oraz części biurowo-socjalne.

Zatrudnienie znajdzie tu około 600 osób z terenu miasta i powiatu.