Uroczyste objęcie stanowiska I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu

1 października 2019 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Sierpcu odbyło się uroczyste objęcie stanowiska I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu przez podinspektora Zbigniewa Czachorowskiego.

Uroczysta zbiórka odbyła o godzinie 13:00 w sali konferencyjnej komendy. Rozpoczynając uroczystość dowódca uroczystości komisarz Piotr Kalkowski złożył meldunek p.o. Komendantowi Powiatowemu Policji w Sierpcu podinspektorowi Jarosławowi Ciarce. Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu aspirant sztabowy Jacek Kłosiński odczytał Rozkaz personalny o objęciu przez podinspektora Zbigniewa Czachorowskiego stanowiska I Zastępcy Komendanta Powiatowego.

Podinspektor Jarosław Ciarka podziękował swojemu zastępcy za zaangażowanie w prawidłowe wykonywanie codziennych obowiązków służbowych, wzorową współpracę oraz koleżeńskie podejście w stosunku do funkcjonariuszy i pracowników Policji.

Przewodniczący Rady Powiatu Sierpeckiego Pan Przemysław Burzyński skierował do podinspektora Czachorowskiego słowa podziękowania za podejmowanie działań na rzecz bezpieczeństwa powiatu sierpeckiego jednocześnie życząc dalszych sukcesów zawodowych.

Foto: KPP w Sierpcu