Tak wygląda postęp prac przy budowie boiska wielofunkcyjnego oraz mostu w miejscowości Mieszczk!!!!

Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik wraz ze Skarbnikiem Powiatu Sierpeckiego Zbigniewem Garwackim monitorowali postęp prac budowlanych przy Liceum Ogólnokształcącym, gdzie powstanie boisko wielofunkcyjne.

Zaprojektowane boisko będzie obiektem wielofunkcyjnym o wymiarach 32×44 z nawierzchnią poliuretanową instalowaną na podbudowie betonowej i nieprzepuszczalną dla wody. Boisko przystosowane będzie do gry w piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę, tenis ziemny.

Również remont mostu na rzece Skrwie w miejscowości Mieszczk nie stoi w miejscu! Inspektor Nadzoru Robót mostowych mgr inż. Jan Wysocki pokazał Staroście oraz Skarbnikowi na jakim etapie jest remont mostu.

Pomimo trwającej pandemii jesteśmy dobrej myśli i widzimy realny postęp prac. Jesteśmy przekonani, że inwestycje zostaną zrealizowane w terminie. Nadzór przy każdej inwestycji jest niezwykle ważny, dlatego bardzo często monitoruję osobiście przebieg prac na terenie Powiatu. – mówi Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik