Spotkanie w Komendzie Powiatowej Policji w Sierpcu

W środę 18 grudnia 2019 roku podczas uroczystego wigilijnego spotkania zaproszeni goście oraz sierpeccy policjanci i pracownicy Policji przekazali sobie świąteczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2020 Roku.
Spotkanie miało miejsce na sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu. Komendant Powiatowy Policji w Sierpcu podinsp. Jarosław Ciarka powitał zaproszonych gości, policjantów i pracowników Policji oraz złożył wszystkim życzenia spokoju i radości w tym wyjątkowym świątecznym okresie. Słowa uznania i życzenia dla policjantów, pracowników Policji oraz ich rodzin złożyli również Starosta Sierpecki Mariusz Turalski, Wicestarosta Sierpecki Jarosław Ocicki, Prezes Sądu w Sierpcu Ewa Jarzyńska oraz Ksiądz Kapelan Krzysztof Zakrzewski. W bożonarodzeniowym spotkaniu uczestniczyli również Wójtowie wszystkich gmin powiatu sierpeckiego.
Podczas spotkania kapelan sierpeckich policjantów ks. Krzysztof Zakrzewski odmówił modlitwę oraz poświęcił przygotowane potrawy. Wszyscy zgromadzeni przy wigilijnym stole podzielili się opłatkiem przy dźwiękach polskich kolęd, przekazując sobie serdeczne życzenia.
Nie była to jedyna uroczystość tego dnia, bowiem wigilię u sierpeckich policjantów poprzedziło poświęcenie przez Kapelana ks. Krzysztofa Zakrzewskiego nowych radiowozów ufundowanych z funduszy KGP przy współfinansowaniu lokalnych samorządów. Nowe hyundaie będą teraz służyły sierpeckim policjantom w podnoszeniu bezpieczeństwa na terenie powiatu sierpeckiego.

KPP w Sierpcu