Spotkanie Rady ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego przy Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku.

Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik jako członek Rady wziął udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym współdziałania Filii z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

W skład Rady wchodzą przedstawiciele świata nauki, parlamentu, samorządów i sektora gospodarczego.
Celem Rady jest wspieranie i promowanie Filii w wypełnianiu jej misji edukacyjnej, naukowej i społecznej, oraz zajmowanie stanowiska w sprawie planów prorozwojowych dla regionu północno-zachodniego Mazowsza.
Podczas spotkania członkowie Rady wysłuchali wystąpień władz uczelni dotyczących m.in. roli Filii w Płocku i regionie, oraz rozmawiali o strategii działalności uczelni w świetle zapotrzebowania rynku pracy na wykwalifikowanych specjalistów kierunków budownictwa, inżynierii środowiska, technologii chemicznej, mechaniki i budowy maszyn.