Razem stwórzmy nową Strategię Rozwoju Powiatu Sierpeckiego!

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Sierpeckiego,
Zwracamy się z prośbą o wzięcie udziału w wypełnieniu krótkiej ankiety, która pomoże nam w opracowaniu Strategii Rozwoju Powiatu na lata 2021-2027, a co za tym idzie, przyczyni się do poprawy poziomu życia mieszkańców na terenie naszego powiatu.

Wypełniona ankieta pozwoli zapoznać się z Państwa opiniami, sugestiami oraz w znacznym stopniu usprawni proces tworzenia nowej strategii.
Każdy oddany przez Państwa głos w ankiecie pomoże podjąć właściwe działania dotyczące polityki społecznej i gospodarczej oraz nakreśli poziom zapotrzebowania mieszkańców na dane przedsięwzięcia inwestycyjne.

Link do ankiety:

WAŻNE ❗️
Ankietę należy przesłać w terminie do 30 lipca 2021 r. :
✅wypełniając ankietę na stronie i wciskając przycisk WYŚLIJ, lub;
✅drogą elektroniczną pobierając na swój komputer ankietę (ikonka pdf i drukarka z dolnej części strony) wypełniając ręcznie, skanując i wysyłając na adres: promocja@powiat.sierpc.pl, lub;

✅drogą korespondencyjną na adres: Starostwo Powiatowe w Sierpcu,09-200 Sierpc, ul. Świętokrzyska 2A, z dopiskiem na kopercie „ankieta-strategia Powiatu”.