Przebudowa drogi powiatowej nr 3772 ul. Świętokrzyska w Sierpcu

Po ostatniej Sesji Rady Powiatu Starosta Sierpecki Mariusz Turalski zaprosił wszystkich radnych do wzięcia udziału w inspekcji inwestycji „Przebudowa drogi powiatowej nr 3772 ul. Świętokrzyska w Sierpcu”. Radni mogli z bliska zobaczyć postęp prac drogowych, które są już na ukończeniu. Oficjalny odbiór inwestycji o wartości 2 478 450 zł. na ul. Świętokrzyskiej nastąpi już niebawem. To wyjątkowa inwestycja, ponieważ składa się z przebudowy nawierzchni drogowej, przebudowy ciągów pieszo-rowerowych, parkingów oraz instalacji kanalizacji deszczowej.
– To nie jest nasze ostatnie słowo! W przyszłym roku zaczynamy remont ul. Konstytucji 3 Maja o wartości 7 659 454,95 zł . – powiedział Wicestarosta Sierpecki Jarosław Ocicki.