Nowy chodnik już służy mieszkańcom. Piesi mogą czuć się bezpiecznie. Przebudowa drogi powiatowej nr 3720W Mochowo-Gozdowo w miejscowości Mochowo została zakończona. Przebudowa ta obejmowała wykonanie chodnika na długości 130m. Koszt realizacji inwestycji wynosi 41 987,28 zł. Zamierzenia zostały zrealizowane. Starosta Sierpecki Mariusz Turalski, Wicestarosta Sierpecki Jarosław Ocicki oraz radny Zbigniew Kopczyński dążyli do poprawy infrastruktury ku zadowoleniu mieszkańców. ,,Jako Zarząd Powiatu chcemy we współpracy z Posłem RP Panem Waldemarem Olejniczakiem inwestycyjnie zmieniać oblicze naszego powiatu’’ – podsumował Starosta Sierpecki Mariusz Turalski. Następna inwestycja, która będzie realizowana to przebudowa drogi powiatowej nr 3715W Ligowo-Mochowo. Obejmuje ona wykonanie nowej jezdni wraz z umocnieniem poboczy, odtworzenie rowów przydrożnych, budowę zjazdów oraz remont jednego przepustu pod korona drogi na odcinku o długości 1280 m.