POSIEDZENIE SPOŁECZNEJ RADY DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.

Celem posiedzenia było zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu dotyczącej podziału środków PFRON przyznanych Powiatowi na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej w 2021 r.

Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych pozytywnie zaopiniowała przedstawiony projekt uchwały Rady Powiatu w sprawie podziału środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyznanych Powiatowi na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej w 2021 r.
W posiedzeniu uczestniczyli Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, Wicestarosta Sierpecki Sławomir Olejniczak, Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych Wojciech Rychter, Dyrektor PCPR w Sierpcu Agnieszka Gorczyca, Z-ca Dyrektora PUP w Sierpcu Justyna Morawska, Wiceprzewodniczący Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych Sławomir Jaworowski, Sekretarz Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych Danuta Stelmańska, Członkinie Komisji Spraw Społecznych Beata Okraszewska i Jolanta Sulkowska, oraz doradca ds. osób niepełnosprawnych Aneta Kopczyńska.