Oddaj swój głos na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2019”

Do 31 stycznia 2020 roku będzie można oddać swój głos na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2019” z terenu powiatu sierpeckiego i wskazać dzielnicowego, który według Państwa zasługuje na wyróżnienie. Organizatorem konkursu jest Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu.

Dzielnicowy, jako policjant pierwszego kontaktu w rejonie służbowym, odgrywa ważną rolę w systemie działań profilaktycznych, ze względu na jego bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną co wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców.

Zachęcamy Państwa do udziału w konkursie poprzez wypełnienie anonimowej ankiety i pozostawienie jej w wyznaczonych do tego miejscach w Urzędzie Miasta Sierpc, Starostwie Powiatowym w Sierpcu, Urzędach Gmin z terenu powiatu sierpeckiego, a także w Komendzie Powiatowej Policji w Sierpcu oraz Posterunkach Policji z terenu powiatu sierpeckiego.

Wzór ankiety w formacie .pdf można pobrać ze strony Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu  i wypełnioną ankietę przesłać na adres:

Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu,

ul. Kilińskiego 24C, 09-200 Sierpc

z dopiskiem „Najpopularniejszy dzielnicowy roku 2019”.

Zapraszamy do udziału w konkursie.