Obok Zespołu Szkół Nr 1 w Sierpcu powstanie nowoczesny obiekt sportowy!

W piątek 16 lipca podpisana została umowa z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego Adamem Struzikiem na dofinansowanie z budżetu Województwa Mazowieckiego budowy bieżni ze skocznią w dal o nawierzchni poliuretanowej przy ZS Nr 1 w Sierpcu. Beneficjentem inwestycji jest Starostwo Powiatowe w Sierpcu, które na spotkaniu reprezentował Wicestarosta Sierpecki Sławomir Olejniczak.

Wicestarosta podziękował Marszałkowi Adamowi Struzikowi za udzielone środki finansowe i podkreślił, iż jest to już kolejne wsparcie dla tej placówki w ramach programu Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej. Pierwsze przedsięwzięcie dotyczyło kompleksowego remontu sali gimnastycznej

Inwestycja uzupełni istniejącą bazę sportową i zdecydowanie uatrakcyjni zajęcia wychowania fizycznego w szkole”- powiedział Dyrektor ZS Nr1 Piotr Tyndorf.

Budowa bieżni znalazła się w gronie najciekawszych inicjatyw sportowych zgłoszonych do programu MIWIS MAZWOSZE 2021

Realizacja inwestycji nastąpi jeszcze w tym roku!

W spotkaniu uczestniczyli również Dyrektor ZS Nr1 Piotr Tyndorf oraz Radny Rady Miejskiej Sierpca Piotr Rzeszotarski.