NAGRODY ROZDANE C.D. – POWIATOWY TYDZIEŃ RODZINY !

W pierwszej edycji konkursów pod hasłem Powiatowy Tydzień Rodziny – Ja i Moja Rodzina zorganizowanych przez Radę Powiatu w Sierpcu udział wzięli również mieszkańcyDomu Pomocy Społecznej w Szczutowie.

Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik wraz z Wicestarostą Sławomirem Olejniczakiem odwiedzili z tej okazji pensjonariuszy DPS-u, by pogratulować zwycięzcom oraz wręczyć im w imieniu całej Rady Powiatu nagrody i pamiątkowe dyplomy.
Mieszkańcy nie kryli swojej radości, a na gości czekała niespodzianka w postaci prezentacji wzruszających utworów oraz wystawy prac konkursowych, które zajęły wysokie miejsca w konkursie literackim i fotograficznym.
Oto zwycięzcy:
,,Ja i Moja Rodzina – WIERSZ O RODZINIE”
I Miejsce
Eugeniusz Zawidzki
II Miejsce
Anna Mikołajczyk
Ja i Moja Rodzina – CZAS WOLNY SPĘDZANY RAZEM
III Miejsce
Jan Korber
WYRÓŻNIENIE:
Stanisław Witkowski
Starosta w słowie skierowanym do zebranych, wielokrotnie podkreślił rodzinną atmosferę panującą w tym Domu, wzajemny szacunek, życzliwość. Przekazał również wszystkim mieszkańcom na ręce dyrekcji kosz słodkości.
Gratulujemy wszystkim laureatom !!!