MOCHOWO górą w I Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Drużyn OSP Powiatu Sierpeckiego

Drużyna z Mochowa wygrała I Powiatowy Turniej Piłki Nożnej OSP.

W niedzielę 22 lutego br. w hali sportowej Gimnazjum w Mochowie odbył się I Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych z Powiatu Sierpeckiego. W zawodach uczestniczyło siedem drużyn reprezentujących swoje gminy: OSP Słupi, OSP Rościszewo, OSP Mochowo, OSP Bożewo, OSP Gójsk, OSP Gozdowo, OSP Borkowo.Mecze odbywały się systemem „każdy z każdym” i trwały po 8 min. Turniej był bardzo emocjonujący pod względem sportowej rywalizacji i obfitował w wiele ciekawych akcji a decydujące bramki padały najczęściej w końcowych sekundach meczu.Końcowa tabela:
I miejsce – OSP Mochowo
II Miejsce – OSP Gójsk
III Miejsce – OSP Bożewo

Rozgrywkom przyglądali się zaproszeni goście, wśród których byli m.in. Starosta Sierpecki – Jan Laskowski, Wiceprzewodniczący Rady – Marcin Błaszczyk, Sławomir Olejniczak – Radny Powiatowy oraz Wójtowie, którzy później wręczyli puchary i dyplomy.Organizatorami turnieju byli: Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Sierpcu i Ludowy Zespół Sportowy w Sierpcu.
Galeria wiadomości