Konkurs fotograficzny „Powiat Sierpecki w Czterech Porach Roku”

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół z terenu powiatu sierpeckiego do wzięcia udziału w III Edycji Konkursu Fotograficznego „Powiat Sierpecki w Czterech Porach Roku” realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Sierpcu.

Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszych fotografii w odsłonach czterech pór roku przedstawiających walory kulturowe, architektoniczne i zabytkowe oraz miejsca atrakcyjnie turystycznie i wyjątkowe krajobrazy znajdujące się na terenie powiatu sierpeckiego.Konkurs został podzielony na 3 kategorie wiekowe:I – szkoły podstawowe,
II – gimnazja,
III – szkoły ponadgimnazjalne.

Uczestnik Konkursu zobowiązany jest do przedłożenia fotografii przedstawiających Powiat w czterech porach roku (po co najmniej jednym zdjęciu z każdej pory roku).

Konkurs trwa od 2 marca 2015 roku do 27stycznia 2016 roku.

Fotografie można nadsyłać od 28 grudnia 2015 roku do 27 stycznia 2016 roku.

POBIERZ REGULAMIN KONKURSU

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wszelkie pytania dotyczące konkursu należy kierować drogą elektroniczną na adres e-mail: promocja@powiat.sierpc.pl oraz pod numer telefonu 24 275-91-04.