Kolejne szkolenia w ramach projektu unijnego LOWE

W ramach projektu unijnego „Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji na rzecz aktywizacji edukacyjnej osób dorosłych” w Liceum Ogólnokształcącym im. mjra Henryka Sucharskiego odbyły się kolejne szkolenia: 4, 7 i 13 marca 2018 r. – zajęcia i indywidualne konsultacje z dietetykiem – panią Agnieszką Kisielewską – Żuławnik; 14 i 16 marca 2018 r. – warsztaty z kulturoznawstwa pod hasłem „Z kulturą za pan brat” poprowadzone przez panie: Joannę Kloc i Marlenę Peplinską; 17-18 marca 2018 r. – warsztaty florystyczne pod kierunkiem pani Marty Rubinkowskiej – Świątczak.

Ponadto 17 marca 2018 r. uczestnicy grudniowych warsztatów z kulturoznawstwa wyjechali do Teatru Muzycznego Roma, by obejrzeć musical „Piloci”.