Kolejne 7,5 mln zł pozyskane na inwestycje drogowe

W dniu dzisiejszym w Delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Płocku Starosta Sierpecki Mariusz Turalski oraz Wicestarosta Sierpecki Jarosław Ocicki odebrali z rąk Wicewojewody Mazowieckiego Artura Standowicza, Posła RP Macieja Małeckiego oraz Senatora RP Marka Martynowskiego promesę na dofinansowanie przebudowy dróg; ul. Konstytucji 3 Maja w Sierpcu (cena kosztorysowa – 7 741 482,00 zł) – pozyskane środki z Funduszu Dróg Samorządowych wynoszą 6 102 440,00 zł; drogi powiatowej relacji Gójsk – Podlesie (cena kosztorysowa – 1 737 282,00 zł) – środki pozyskane z Funduszu Dróg Samorządowych wynoszą 1 389 828,00 zł. Wszystkie środki zewnętrzne jakie do tej pory Starostowie pozyskali na drogi powiatowe zamykają się kwotą 15 508 000,00 zł. Cieszymy się, że zaangażowanie Starostów pomogło w pozyskaniu środków na przebudowę drogi miejskiej – ul. Piłsudskiego. Dziękujemy za wsparcie Posła RP Waldemara Olejniczaka.

To jeszcze nie koniec inwestycji w naszym powiecie. Walczymy dalej !!!