Kardiomonitory dla SPZZOZ w Sierpcu

W dniu 24 lipca odbyło się uroczyste przekazanie czterech kardiomonitorów z centralą monitorującą dla SPZZOZ w Sierpcu. Wartość sprzętu opiewa na kwotę 2️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ zł ‼️ Zakup był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.

👥 W przekazaniu sprzętu dla SPZZOZ w Sierpcu wzięli udział: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Dyrektor Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Płocku Tomasz Kominek, Wicestarosta Sierpecki Jarosław Ocicki, Przewodniczący Rady Powiatu Przemysław Burzyński, Członek Zarządu Powiatu Andrzej Cześnik, Członek Zarządu Powiatu Kamil Różański, Radny Rady Miejskiej Piotr Rzeszotarski oraz Dyrektor SPZZOZ Sierpc Robert Makówka.

👉Wicestarosta Sierpecki Jarosław Ocicki skierował słowa podziękowania do Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika za zaangażowanie w zakup sprzętu, który już wkrótce posłuży pacjentom SPZZOZ w Sierpcu. Podkreślił również wielkie zaangażowanie Starosty Sierpeckiego Mariusza Turalskiego, a także zarówno Rady, jak i Zarządu Powiatu w realizację inwestycji dotyczących sierpeckiego szpitala. Wicestarosta dotrzymał słowa odnośnie zakupu tomografu komputerowego, który już dotarł do Sierpca.‼️‼️‼️