Integracja Rodziców – warsztaty artystyczne dla rodziców i naszych podopiecznych

Dnia 26.03.2015r. rodzice, opiekunowie naszych podopiecznych oraz przyjaciele placówki wzięli udział w twórczych warsztatach artystycznych w pracowni plastycznej OPP.

Warsztaty zostały poprowadzone przez panią Marię Jagodzińską i panią Annę Pypka – nauczycieli plastyki. Czwartkowe popołudnie sprzyjało tworzeniu ozdób świątecznych w miłej, przyjaznej, przedświątecznej atmosferze. Uczestnicy warsztatów wykonali opierzone kurczaki na bazie jajek styropianowych oraz zgłębili tajniki wykonania wielkanocnych koszyczków z wykałaczek i kolorowych sznureczków własnoręcznie zrobionych.

Spotkanie będące inicjatywą rodziców naszych wychowanków było wspaniałym przedsięwzięciem na drodze współpracy z nauczycielami i pracownikami naszej placówki. Powstałe świąteczne ozdoby będą zdobiły wielkanocne stoły naszych wychowanków.

OPP w Sierpcu