Historyczny awans LKS Sparta Mochowo do Ligi Okręgowej!

LKS Sparta Mochowo po raz pierwszy awansowała do ligi okręgowej. To wielki sukces tej drużyny prowadzonej przez trenera Sebastiana Szczypeckiego.

Z tej okazji Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik i Wicestarosta Sierpecki Sławomir Olejniczak w dniu 21 sierpnia br. uhonorowali zawodników wręczając na ręce kapitana drużyny Michała Jagodzińskiego i prezesa klubu Sebastiana Szczypeckiego pamiątkowy puchar, a także ufundowane komplety strojów sportowych, życząc wygranych w kolejnych meczach.
Drużyna otrzymała również:
✅podziękowania i puchar od Wójta Gminy Mochowo Zbigniewa Tomaszewskiego,
✅puchar od Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej,
✅sprzęt sportowy ufundowany przez prezesa Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Pana Dariusza Kluge,
✅podziękowania i puchar od Powiatowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych reprezentowanego przez Pana Sławomira Malanowskiego.
Tego dnia LKS Sparta Mochowo rozegrała również mecz w ramach pierwszej kolejki sezonu 2021/2022 z MKS Kasztelan Sierpc, wygrywając z przeciwnikiem 2:1.
Historyczne pierwsze dwa gole w lidze okręgowej dla klubu zdobyli kapitan Michał Jagodziński oraz Bartosz Włodarski.