GALA FINAŁOWA KONKURSÓW POWIATOWYCH DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POD PATRONATEM STAROSTY SIERPECKIEGO.

W budynku Liceum Ogólnokształcącego im.mjra. Henryka Sucharskiego w Sierpcu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom konkursów: historycznego pt. „Rzeczpospolita Polska w latach 1918-1939”, piosenki obcojęzycznej „Elton John Mania”, polonistycznego i biologicznego ,zorganizowanych przez szkołę i objętych honorowym patronatem Starosty Sierpeckiego.

Ze względu na dbałość o bezpieczeństwo w budynku szkoły pojawili się sami zwycięzcy, nauczyciele oraz osoby odbierające wyróżnienia za nieobecnych uczniów.
Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik przywitał wszystkich przybyłych gości otwierając tym samym galę. Pogratulował laureatom zdobycia nagród i wyróżnień, dziękując uczestnikom konkursów oraz ich opiekunom za poświęcenie, przygotowanie oraz wykonaną pracę.
O konkursach opowiedziała Dyrektor placówki Ewa Jancewicz, dokonując równocześnie ich podsumowania. Pani Dyrektor podkreśliła, że w konkursach wzięło udział 153 uczniów ze szkół podstawowych z terenu powiatu sierpeckiego, lipnowskiego, rypińskiego i płockiego, podziękowała również wszystkim za udział w tych przedsięwzięciach.
Wszyscy zebrani najbardziej oczekiwali na rozdanie nagród, ufundowanych przez Starostę Sierpeckiego, oraz Liceum, które z pewnością sprawiły laureatom wiele radości.
Pani Dyrektor skierowała również podziękowanie do organizatorów konkursów, nauczycieli Liceum: pana Grzegorza Radomskiego, pana Klaudiusza Kaczyńskiego, pani Agaty Jaworskiej, pani Jadwigi Chojnackiej, pani Marleny Boguckiej, pani Marzanny Urbańskiej.
Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik na zakończenie życzył Gronu Pedagogicznemu wielu podobnych inicjatyw rozwijających zamiłowania i talenty młodych ludzi.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i odwiedzenia profilu szkoły – https://www.facebook.com/losucharskiego.sierpc