24 maja br. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki odbyła się Gala ,,Niezwykły Uczeń” podczas której poznaliśmy uczniów wyróżniających się charakterem, zaangażowaniem, uśmiechem, szczerością, wyjątkowym zachowaniem wobec innych, pomysłowością, honorowym postępowaniem, osiągnięciami w działalności kulturalnej i społecznej. Organizatorem konkursu była Fundacja Edu-Inicjatywa. Honorowy patronat objął Starosta Sierpecki.

Uhonorowani tytułem „Niezwykły uczeń”:

1. Jan Domański – uczeń klasy IIIa Liceum Ogólnokształcącego im. Mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu, pod opieką Pani Marty Zalewskiej.
2. Julia Janiszewska – uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mochowie, pod opieką Pana Pawła Woldera.
3. Krystian Kalota – uczeń klasy III w Zespole Szkół nr 1 im. Gen. Jose de san Martin w Sierpcu, pod opieką Pani Moniki Gesek.
4. Natalia Kordulasińska – uczennica klasy VII z I Prywatnej Szkoły Podstawowej w Sierpcu, pod opieką Pani Iwony Jeżewskiej.
5. Kinga Kwaśniewska – uczennica klasy IIIa ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Goleszynie, pod opieką Pani Bożeny Błażejewskiej.
6. Olga Nawrocka – uczennica klasy IIa w Liceum Ogólnokształcącym im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu, pod opieką Pana Pawła Szablewskiego.
7. Michał Perek – uczeń klasy IV Technik Cyfrowych Procesów Graficznych w Zespole Szkół nr 2 im. Zygmunta Wolskiego w Sierpcu, pod opieką Pani Anety Kaczyńskiej.
8. Katarzyna Pilewska – uczennica klasy II w I Liceum Ogólnokształcącym PUL w Sierpcu, pod opieką Pani Angeliki Waliszewskiej.
9. Szymon Sikorski – uczeń klasy VIc Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu, pod opieką Pani Katarzyny Pawłowskiej.
10. Hubert Słabkowski – uczeń klasy III (oddział gimnazjalny) Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Gójsku, pod opieką Pani Alicji Cześnik.
11. Aneta Szczepkowska – uczennica klasy IV technik żywienia i usług gastronomicznych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu, pod opieką Pani Aleksandry Zielińskiej.
12. Sebastian Twardowski – uczeń klasy VIIa ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Szczutowie, pod opieką Pani Krystyny Jeżewskiej.

Nominowani do tytułu Niezwykły uczeń:

1. Julia Jankowska – uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Bp.l.Wetmańskiego w Sierpcu, pod opieką Pani Edyty Kilanowskiej
2. Igor Nawrocki – uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu, pod opieką Pani Jolanty Fronczak – Cyl.
3. Kacper Rutkowski – uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu, pod opieką Pani Jolanty Fronczak – Cyl.
4. Emilia Urbańska – uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu, pod opieką Pani Jolanty Fronczak – Cyl.
5. Alicja Klara Sulkowska – uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu, pod opieką Pani Agaty Warczachowskiej.
6. Oliwia Gwardiak – uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu, pod opieką Pani Magdaleny Szmigielskiej.
7. Maja Laskowska – uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu, pod opieką Pani Magdaleny Szmigielskiej.
8. Jakub Rutkowski – uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu, pod opieką Pani Agnieszki Sławińskiej.
9. Kinga Szumańska – uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu, pod opieką Pani Krystyny Skowrońskiej.
10. Zuzanna Wysocka – uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. mjra H. Sucharskiego w Sierpcu, pod opieką Pani Magdaleny Krasińskiej.
11. Joanna Szymańska – uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. mjra H. Sucharskiego w Sierpcu, pod opieką Pani Magdaleny Krasińskiej.
12. Alicja Laskowska – uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. mjra H. Sucharskiego w Sierpcu, pod opieką Pani Magdaleny Krasińskiej.
13. Adrianna Kluska – uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. mjra H. Sucharskiego w Sierpcu, pod opieką Pani Magdaleny Krasińskiej.
14. Julia Katarzyna Chmielewska – uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. mjra H. Sucharskiego w Sierpcu, pod opieką Pani Magdaleny Krasińskiej.
15. Natalia Tyszka – uczennica Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Goleszynie, pod opieką pani Bożeny Błażejewskiej.
16. Nina Tyszka – uczennica szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Goleszynie, pod opieką pani Bożeny Błażejewskiej.
17. Małgorzata Król – uczennica Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Goleszynie, pod opieką pani Bożeny Błażejewskiej.
18. Beata Tępińska – uczennica Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Goleszynie, pod opieką pani Bożeny Błażejewskiej.
19. Monika Wiśniewska – uczennica w Zespole Szkół nr 2 w Sierpcu, pod opieką Pani Eweliny Lewandowskiej.

Wszyscy zgłoszeni uczniowie są nieprzeciętni, rozwijający swoje pasje, zaangażowani w życie lokalnych społeczności, realizujący własne marzenia, odważni i chcący zmieniać świat wokół nich.

Komisja konkursowa: Wicestarosta Sierpecki Wojciech Rychter, Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego w Sierpcu Teresa Domagalska, Prezes NSZZ „Solidarność” w Sierpcu Józef Mróz oraz pracownik wydziału promocji i rozwoju Starostwa Powiatowego w Sierpcu Renata Będzikowska.

Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców tych uczniów, nauczycieli , dyrektorów szkół oraz wszystkich życzliwych nam osób, dzięki którym Gala miała tak odświętny i wyjątkowy charakter.

 

image_pdfimage_print