1

Kryta Pływalnia w Sierpcu po wakacyjnej metamorfozie ponownie zaprasza do korzystania ze swoich usług.

Dzięki zrozumieniu potrzeb wymiany na nowe wyeksploatowanych szafek w szatniach krytej pływalni oraz zawieszającego się elektronicznego systemu obsługi klienta została jednomyślnie podjęta decyzja przez członków Zarządu Powiatu Sierpeckiego oraz Radnych Rady Powiatu w Sierpcu o przeprowadzeniu inwestycji polegającej na wykonaniu następujących prac:

– wymieniono we wszystkich szatniach szafki ubraniowe na nowe, które wykonane są z laminatu HPL odpornego na negatywne działanie wody i wilgoci, a które zostały wyposażone w elektroniczne zamki bezkluczykowe.

– zmodernizowano sposób obsługi klienta poprzez zmianę usytuowania boksu kasowego dzięki czemu udało się powiększyć powierzchnię hallu dla zwiększenia komfortu klientów basenu i osób oczekujących

– wymieniono na nowy elektroniczny system obsługi klienta, dzięki zastosowanemu nowemu oprogramowaniu, które zdecydowanie wpłynęło na poprawę sprawności organizacyjnej obsługi naszych klientów oraz wydatnie skróciło czas oczekiwania.

Procedurę przetargową przeprowadził Powiatowy Zespół Jednostek Budżetowych w Sierpcu.

Koszt w/w inwestycji zamknął się w kwocie 198.800,00 zł brutto, która w całości została sfinansowana ze środków własnych Powiatu Sierpeckiego.

Za sfinalizowanie w/w inwestycji wszystkim osobom dzięki , którym została ona szczęśliwie ukończona bardzo gorąco dziękujemy !!!

Mamy nadzieję, że powyższe działania pozytywnie wpłyną na odczucia naszych klientów, których już dziś serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Podsumował Marek Iwiński – Kierownik Krytej Pływalni w Sierpcu