1

Konkurs Plastyczny dla uczniów szkół podstawowych, pt. „Bezpiecznie na wsi –Maszyna pracuje a dziecko obserwuje

Już po raz IX Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zorganizowała Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla uczniów szkół podstawowych, pt. „Bezpiecznie na wsi –Maszyna pracuje a dziecko obserwuje’’.

Dziś (23.05) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sierpcu odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród laureatom konkursu. Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Komisja w składzie: Joanna Nowicka – Główny Specjalista PT KRUS Sierpc, Cezary Rudowski – Starszy Specjalista PT KRUS Sierpc, Anita Gad-Turalska – Główny Specjalista ds. promocji i rozwoju powiatu w Starostwie Powiatowym w Sierpcu ustaliła, że w wyniku przeprowadzonych eliminacji wśród 96 uczniów z 14 szkół podstawowych laureatami etapu I PT KRUS w Sierpcu zostali:
w I grupie wiekowej (klasy 0-3)
I miejsce – Lena Gontarek – Szkoła Podstawowa w Rościszewie,
II miejsce – Oliwia Śledzianowska – Szkoła Podstawowa w Rościszewie
III miejsce – Oliwier Kotarski – Szkoła Podstawowa w Rościszewie
w II grupie wiekowej (klasy 4-8)
I miejsce – Patrycja Joniak – Szkoła Podstawowa w Łukomiu,
II miejsce – Jakub Fydrychowicz – Szkoła Podstawowa w Bledzewie
III miejsce – Amelia Ambroziak– Szkoła Podstawowa w Mochowie
Wręczenia nagród dokonali Starosta Sierpecki Mariusz Turalski, Wicestarosta Sierpecki Jarosław Ocicki oraz członkowie komisji konkursowej. Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy za udział w tej edycji konkursu i równie serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku.