Jubileusz 20- lecia nadania imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego Szkole Podstawowej w Lelicach.
2 czerwca, 2026
Uroczystość jubileuszowa była wyjątkową okazją do podsumowania dorobku szkoły oraz wyrażenia wdzięczności wszystkim osobom, które przez lata angażowały się w rozwój placówki i budowanie jej historii.
Dyrektor szkoły Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelicach, w swoim wystąpieniu podziękował całej społeczności szkolnej za 20 lat wspólnej pracy na rzecz tworzenia nowoczesnego, przyjaznego i inspirującego miejsca edukacji.
W imieniu Przemysław Burzyński Starosta Sierpecki, Wicestarosta Wojciech Rychter i Sławomir Krystek Członek Zarządu Powiatu Sierpeckiego przekazali społeczności szkolnej gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów, realizacji kolejnych inicjatyw i nieustannego rozwoju szkoły.
Jubileusz był ważnym momentem podkreślającym wartości, tradycje oraz rolę szkoły w kształtowaniu kolejnych pokoleń młodzieży.
W jubileuszu uczestniczyli przedstawiciele Samorządu Powiatu Sierpeckiego:
- Wojciech Rychter – Wicestarosta Sierpecki
- Sławomir Krystek – Członek Zarządu Powiatu Sierpeckiego


































































