1

Sukces sportowy Wychowanków Powiatowego Domu Dzieci w Szczutowie

Sukces sportowy Wychowanków Powiatowego Domu Dzieci w Szczutowie.W dniu 24 listopada 2018 r. w sali sportowej Z.P.O. w Lubieniu Kujawskim rozegrane zostały Mistrzostwa woj. Kujawsko-Pomorskiego placówek opiekuńczo-wychowawczych w tenisie stołowym. Do zawodów zgłosiło się 13 placówek.

Nasz Dom reprezentowali: Krystian, Kamil, Paulina i Karolina. Zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt nasze drużyny zdobyły mistrzostwo turnieju.

W kategorii dziewcząt do turnieju zgłosiło się 25 zawodniczek, jednak to nasza Paula okazała się najlepsza zawodniczką. W turnieju indywidualnym chłopców również startowało 25 zawodników. Tu również najlepsi okazali się nasi Wychowankowie, Krystian zajął pierwsze miejsce a Kamil drugie.