ZAKOŃCZENIE ROKU w ZS nr 1 w Sierpcu

Każdego roku w kalendarz uroczystości sierpeckiego MECHANIKA wpisuje się ważne wydarzenie, jakim jest pożegnanie klas maturalnych. Kolejny rocznik Absolwentów opuścił mury Zespołu Szkół nr 1 im. gen. José de San Martin w Sierpcu.

W tym doniosłym wydarzeniu uczestniczyli: Ambasador Republiki Argentyny w Polsce pani Ana Maria Ramirez, Sekretarz Ambasady Argentyny w Polsce pan Miguel Angel Cuna, pracownik sekcji kultury Ambasady Argentyny w Polsce pani Zofia Dutkowska, Starosta Powiatu Sierpeckiego pan Mariusz Turalski, Komendant Powiatowy Policji w Sierpcu mł. inspektor pan Mariusz Kryszkowski, Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego pan Wojciech Kęsicki, Przewodniczący Rady Rodziców pan Piotr Górniak, wychowawcy, nauczyciele, rodzice i przyjaciele Abiturientów. Starosta Sierpecki Mariusz Turalski przekazał nagrody i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się najwyższymi osiągnięciami.